فیلدهای ستاره دار الزامی میباشد.

موسسه حقوقی پارس عدل آرین

image_pdf

موسسه حقوقی بین المللی پارس‌عدل‌آرین، یک نهاد حقوقی مستقر در تهران است که از سال ۱۳۹۳ نسبت به ارائه‌ خدمات و مشاوره حقوقی به پرونده‌های دارای خصیصه بین‌المللی مبادرت می‌ورزد. این موسسه در نتیجه توافق میان مؤسسین (اعضای هیات مدیره) پایه‌گذاری شد، که ایشان قبل از تاسیس این نهاد حقوقی، سالیان متمادی به عنوان وکیل یا مشاور حقوقی دارای فعالیت بوده اند. لازم به ذکر است که تجربه اعضای هیأت مدیره در فضای حقوقی بین‌المللی، که مجتمعا بالغ بر ۱۰۰ سال می شود، ایشان را در قامت وکلایی طراز اول در موسسه جای داده است. این تجربیات و فعالیت ها مشتمل بر پرونده‌های درگیر با موضوعاتی همچون مذاکرات بین‌المللی، داوری بین‌المللی و نیز پرونده‌های داخلی و غیره می‌باشد.

به‌علاوه، موسسه پارس‌عدل‌آرین از خدمات مشاورین علمی و عملی حقوقی، چه در ایران و چه در خارج از کشور، برای ارتقای خدمات و قابلیت های حقوقی خود بهره می‌گیرد و در کنار آن، تیمی از دستیاران حقوقی شایسته، موسسه پارس‌عدل‌آرین را همراهی می‌کنند که این مساله به قابلیت‌های اجرایی و نیز افق دید آینده موسسه یاری رسانی می‌کند.

حوزه فعالیت موسسه مشتمل بر شاخه‌های مختلف و در عین حال اساسی همچون دعاوی حقوقی، حقوق سرمایه‌گذاری، قراردادها، داوری بین‌المللی و حقوق داخلی ایران می‌باشد. از زمان پایه‌گذاری، موسسه پارس‌عدل‌آرین به ارایه ی خدمات متعهدانه و حرفه ای به موکلین خود شهرت داشته‌است. ما ملتزم و متعهد به ارائه خدمات حقوقی شایسته و تاثیرگذار به موکلین خود هستیم؛ که این تعهد، به‌طور کلی و دائم، چارچوب و راهنمای فعالیت‌های ما می‌باشد.