فیلدهای ستاره دار الزامی میباشد.

بررسی مقررات ثبت شرکت در کشور ارمنستان    ۰۴-۰۲-۱۳۹۷

image_pdf

چنانچه قصد ورود به تجارت در عرصه بین المللی دارید، از میان کشورهای همسایه ایران، از میان کشورهای همسایه کشور ارمنستان یکی از گزینه‌ها جهت سرمایه‌گذاری است. مهم­ترین ویژگی اقتصادی ارمنستان، اقتصاد در حال گذار آن می­باشد. امکان باز کردن LC بدون هیچ­گونه محدودیتی، امکان دریافت وام‌های تجاری و بازرگانی با بهره بسیار پایین و نیز اولویت شرکت در مناقصه و مزایده‌های بین‌الملل از دیگر مزایای ثبت شرکت در ارمنستان است. حسب مقررات اخیر ارمنستان، ثبت شرکت در این کشور به ۲ نوع شرکت با مسئولیت محدود و تضامنی امکان‌پذیر است.

موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین مبادرت به تنظیم یادداشتی نموده که در آن نکات کلی و کلیدی ثبت شرکت از جمله انواع شرکت‌های قابل ثبت، مراحل اداری، مراجع ذی صلاح جهت ثبت شرکت در ارمنستان مورد بررسی قرار گرفته‌است. جهت دریافت این یادداشت به این پیوند مراجعه نمایید.

 

یادآوری: یادداشت حاضر صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و به هیچ عنوان ماهیت مشاوره حقوقی، حرفه‌ای ندارد. در صورت تمایل به اخذ نظریه مشورتی حرفه‌‌ای، «موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین» آمادگی لازم جهت ارایه نظر کارشناسی و مشاوره حقوقی تخصصی را دارد.


واژگان کلیدی: انواع شرکت‌های تجاری در ارمنستان , تأسیس شعبه شرکت در ارمنستان , ثبت شرکت , ثبت شرکت تجاری , ثبت شرکت تجاری در خارج از ایران , ثبت شرکت در ارمنستان , ثبت شرکت در منطقه آزاد اقتصادی ارمنستان , ثبت شرکت‌های خارجی , سرمایه‌گذاری بین‌المللی , سرمایه‌گذاری در ارمنستان , شرکت با مسؤولیت محدود در ارمنستان , شرکت‌های ارمنستان , شرکت‌های تجاری ارمنستان , مقررات ثبت شرکت در ارمنستان , هزینه ثبت شرکت در ارمنستان ,