فیلدهای ستاره دار الزامی میباشد.

ثبت شرکت در مالزی    ۰۴-۰۲-۱۳۹۷

image_pdf

چنانچه قصد ثبت شرکت تجاری دارید، کشور مالزی و مناطق آزاد آن از جمله گزینه‌های مناسب است. گسترش روابط ایران و مالزی، عضویت این کشور در اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا (آ.سه.آن)،  اشتراکات فرهنگی و مذهبی و استفاده از نیروی انسانی ارزان در این کشور از جمله مزایای منحصر به فرد ثبت شرکت در این کشور است.

موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین مبادرت به تنظیم یادداشتی نموده که در آن نکات کلی و کلیدی ثبت شرکت از جمله انواع شرکت‌های قابل ثبت، مراحل اداری و مراجع ذی صلاح جهت ثبت و مناطق آزاد اقتصادی واقع در مالزی مورد بررسی قرار گرفته‌است. جهت دریافت این یادداشت به این پیوند مراجعه نمایید.

 

یادآوری: یادداشت حاضر صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و به هیچ عنوان ماهیت مشاوره حقوقی، حرفه‌ای ندارد. در صورت تمایل به اخذ نظریه مشورتی حرفه‌‌ای، «موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین» آمادگی لازم جهت ارایه نظر کارشناسی و مشاوره حقوقی تخصصی را دارد.


واژگان کلیدی: انواع شرکت‌ها در مالزی , ثبت شرکت , ثبت شرکت تجاری , ثبت شرکت تجاری در خارج از ایران , ثبت شرکت خارجی , ثبت شرکت در لابوآن مالزی , ثبت شرکت در مالزی , ثبت شرکت در مناطق آزاد مالزی , ثبت شرکت‌های خارجی , سرمایه‌گذاری خارجی , سرمایه‌گذاری در آسیا , سرمایه‌گذاری در کشورهای آسیایی , سرمایه‌گذاری در مالزی , شرکت امانی در مالزی ,