فیلدهای ستاره دار الزامی میباشد.

ثبت شرکت در مجارستان: شاه‌راه ورود به تجارت در اروپا    ۰۴-۰۲-۱۳۹۷

image_pdf

توسعه روابط تجاری و تسهیل مراودات بازرگانی میان ایران و مجارستان، بستری جهت  سرمایه‌گذاری برای بیگانگان فراهم کرده‌است. مالکیت ۱۰۰٪ (بدون نیاز به شریک محلی)، دسترسی به بازار اروپا ، نرخ‌های مالیاتی پایین از دیگر مزایای ثبت شرکت در این کشور به شمار می‌رود. اصولا  قالب شرکت سهامی و مسؤولیت محدود برای ثبت شرکت از سوی بیگانگان بکار می‌رود.

موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین مبادرت به تنظیم یادداشتی نموده که در آن نکات کلی و کلیدی ثبت شرکت از جمله انواع شرکت‌های قابل ثبت، شرایط سهامداران، مراحل اداری و مراجع ذی صلاح جهت ثبت در مجارستان  مورد بررسی قرار گرفته‌است. جهت دریافت این یادداشت به این پیوند مراجعه نمایید.

 

یادآوری: یادداشت حاضر صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و به هیچ عنوان ماهیت مشاوره حقوقی، حرفه‌ای ندارد. در صورت تمایل به اخذ نظریه مشورتی حرفه‌‌ای، «موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین» آمادگی لازم جهت ارایه نظر کارشناسی و مشاوره حقوقی تخصصی را دارد.


واژگان کلیدی: انواع شرکت‌ها در مجارستان , ثبت شرکت , ثبت شرکت تجاری , ثبت شرکت تجاری در خارج از ایران , ثبت شرکت خارجی , ثبت شرکت در اروپا , ثبت شرکت در مجارستان , ثبت شرکت‌های خارجی , ثبت شعبه شرکت در مجارستان , سرمایه‌گذاری خارجی , سرمایه‌گذاری در اروپا , سرمایه‌گذاری در مجارستان ,