فیلدهای ستاره دار الزامی میباشد.

ثبت شرکت در گرجستان: بررسی نکات و قواعد کلی    ۰۴-۰۲-۱۳۹۷

image_pdf

با توجه به افق عضویت گرجستان در اتحادیه اروپا، سال ۲۰۱۰ این کشور را ازسوی بانک جهانی رتبه یازدهم از نظر سهولت در سرمایه گذاری را به خود اختصاص داده‌است. مجاز بودن مالکیت خارجی شرکت‌های گرجستانی برای سرمایه‌گذاران خارجی،  معافیت آنان از مالیات و عوارض گمرکی، دسترسی به دریای سیاه و وجود منطقه ازاد تجاری بندری به عنوان دروازه تجاری اروپا از جمله نکات مثبت جهت ثبت شرکت در این کشور است.

اغلب شرکتهای ثبت شده و فعال در گرجستان از نوع شرکت با مسئولیت محدود هستند که طیف گسترده ای از تجارت و مشاغل را پوشش می دهد

موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین مبادرت به تنظیم یادداشتی نموده که در آن نکات کلی و کلیدی ثبت شرکت از جمله انواع شرکت‌های قابل ثبت، مراحل اداری، مراجع ذی صلاح جهت ثبت و مناطق آزاد تجاری واقع در گرجستان مورد بررسی قرار گرفته‌است. جهت دریافت این یادداشت به این پیوند مراجعه نمایید.

 

یادآوری: یادداشت حاضر صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و به هیچ عنوان ماهیت مشاوره حقوقی، حرفه‌ای ندارد. در صورت تمایل به اخذ نظریه مشورتی حرفه‌‌ای، «موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین» آمادگی لازم جهت ارایه نظر کارشناسی و مشاوره حقوقی تخصصی را دارد.


واژگان کلیدی: انواع شرکت‌ها در گرجستان , ثبت شرکت , ثبت شرکت تجاری , ثبت شرکت تجاری در خارج از ایران , ثبت شرکت خارجی , ثبت شرکت در گرجستان , ثبت شرکت در مطقه آزاد صنعتی گرجستان , ثبت شرکت‌های خارجی , سرمایه‌گذاری بین‌المللی , سرمایه‌گذاری در گرجستان , مراحل اداری ثبت شرکت در گرجستان , مراحل ثبت شرکت در گرجستان , مقررات ثبت شرکت در گرجستان , منطقه آزاد صنعتی گرجستان ,