فیلدهای ستاره دار الزامی میباشد.

ثبت شرکت در ترکیه: دروازه ورود به عرصه تجارت بین‌المللی    ۰۵-۰۲-۱۳۹۷

image_pdf

چنانچه در سال جدید قصد ورود به تجارت در عرصه بین المللی دارید، از میان کشورهای همسایه ، کشور ترکیه قطعا یکی از بهترین مقاصد برای شما خواهد بود. در سال‌های اخیر کشور ترکیه به دلیل انجام تجارت‌های ویژه ما‌بین آسیا، اروپا و شرق خاورمیانه سرمایه‌گذاران خارجی بسیاری را جذب خود کرده‌است. ساختار شرکت‌های قابل ثبت در ایران و ترکیه اندکی متفاوت است. شایان ذکر است که ۹۰ درصد شرکت‌هایی که ایرانیان در ترکیه تاسیس می‌کنند، شرکت‌های بامسؤولیت محدود هستند.

موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین مبادرت به تنظیم یادداشتی نموده که در آن نکات کلی و کلیدی ثبت شرکت از جمله انواع شرکت‌های قابل ثبت، مراحل اداری و مراجع ذی صلاح جهت ثبت و مناطق آزاد تجاری واقع در ترکیه مورد بررسی قرار گرفته‌است. جهت دریافت این یادداشت به این پیوند مراجعه نمایید.

 

یادآوری: یادداشت حاضر صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و به هیچ عنوان ماهیت مشاوره حقوقی، حرفه‌ای ندارد. در صورت تمایل به اخذ نظریه مشورتی حرفه‌‌ای، «موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین» آمادگی لازم جهت ارایه نظر کارشناسی و مشاوره حقوقی تخصصی را دارد.


واژگان کلیدی: انواع شرکت‌های تجاری در ترکیه , تجارت بین‌المللی , ثبت شرکت , ثبت شرکت تجاری در ترکیه , ثبت شرکت خارجی , ثبت شرکت در ترکیه , ثبت شرکت در خارج از ایران , سرمایه‌گذاری خارجی , سرمایه‌گذاری در ترکیه , مزایای ثبت شرکت در ترکیه , معایب ثبت شرکت در ترکیه , مناطق آزاد اقتصادی ترکیه ,