فیلدهای ستاره دار الزامی میباشد.

نکاتی پیرامون ثبت و تأسیس شرکت در کشور روسیه    ۰۵-۰۲-۱۳۹۷

image_pdf

دولت روسیه برای اشخاصی که تمایل به سرمایه گذاری در روسیه دارند، شرایطی را فراهم کرده است تا متقاضیان بتوانند با راه‌اندازی یک شغل و کار در یک واحد صنفی در کشور روسیه، سرمایه‌گذاری کنند و اقامت این کشور را برای خود و خانواده اخذ نمایند. شرکت‌های قابل ثبت در روسیه توسط بیگانگان در قالب سهامی خاص، سهامی عام و مسؤولیت محدود است.

موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین مبادرت به تنظیم یادداشتی نموده که در آن نکات کلی و کلیدی ثبت شرکت از جمله انواع شرکت‌های قابل ثبت، مراحل اداری و مراجع ذی صلاح جهت ثبت و نظام مالیاتی کشور روسیه مورد بررسی قرار گرفته‌است. جهت دریافت این یادداشت به این پیوند مراجعه نمایید.

 

یادآوری: یادداشت حاضر صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و به هیچ عنوان ماهیت مشاوره حقوقی، حرفه‌ای ندارد. در صورت تمایل به اخذ نظریه مشورتی حرفه‌‌ای، «موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین» آمادگی لازم جهت ارایه نظر کارشناسی و مشاوره حقوقی تخصصی را دارد.


واژگان کلیدی: انواع شرکت‌های تجاری در روسیه , ثبت شرکت , ثبت شرکت در خارج , ثبت شرکت در روسیه , ثبت شرکت‌های تجاری در روسیه , ثبت شرکت‌های خارجی , سرمایه‌گذاری خارجی , سرمایه‌گذاری در روسیه , شرکت‌های تجاری روسیه , مزایای ثبت شرکت در روسیه , معایب ثبت شرکت در روسیه , مناطق آزاد اقتصادی روسیه ,