فیلدهای ستاره دار الزامی میباشد.

ثبت شرکت در کشور عمان توسط سرمایه‌گذران خارجی    ۲۹-۱۰-۱۳۹۸

image_pdf

در سال‌های اخیر، عمان پیشرفت چشم‌گیری در مدیریت مبادلات تجاری در خاورمیانه داشته است.  اگرچه این کشور همچنان به دارایی‌های نفتی خود وابسته است؛ با این حال با توجه به سیاست‌های اخیر دولت آن برای تشویق درآمدهای جایگزین نفت و همکاری با سرمایه‌گذاران خارجی، شاید تشکیل شرکت در این کشور فرصت نسبتاً مناسبی برای سرمایه‌گذاران خارجی و به ویژه سرمایه‌گذاران ایرانی محسوب شود.

در همین زمینه مؤسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین مبادرت به تنظیم یادداشتی نموده که در آن به طور خلاصه موضوع «ثبت شرکت در عمان» را مورد بررسی قرار داده است. در این یادداشت به مواردی از جمله انواع شرکت‌های قابل ثبت و فرایند اداری ثبت شرکت در این کشور پرداخته شده است. جهت دریافت این یادداشت به این پیوند مراجعه نمایید.

یادآوری: یادداشت حاضر صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی داشته و به هیچ عنوان ماهیت مشاوره حقوقی، حرفه‌ای ندارد. در صورت تمایل به اخذ نظریه مشورتی حرفه‌‌ای، «موسسه حقوقی بین‌المللی پارس‌عدل‌آرین» آمادگی لازم جهت ارایه نظر کارشناسی و مشاوره حقوقی تخصصی را دارد.


واژگان کلیدی: انواع شرکت‌های تجاری در عمان , تجارت بین‌المللی , ثبت شرکت , ثبت شرکت تجاری در عمان , ثبت شرکت خارجی , ثبت شرکت در خارج از ایران , ثبت شرکت در عمان , سرمایه‌گذاری خارجی , سرمایه‌گذاری در عمان , مزایای ثبت شرکت در عمان , معایب ثبت شرکت در عمان , مناطق آزاد اقتصادی عمان ,